Jak zarządzać grupami

Dziś chcemy porozmawiać o tym, jak zarządzać ludźmi. Zazwyczaj są to zadania, złożonej na kierownika do zarządzania zespołem dla wspólnego celu. Zarządzanie ludźmi, trener piłki nożnej, który powinien otrzymać wygraną partii, ale i kierownik działu, który potrzebuje optymalizacji wyników.

Jeśli potrzebujesz nauczyć się, jak być liderem i widzisz siebie w związku, aby zarządzać zespołem i wątpliwości, jeśli jesteś dobrym przywódcą mr porno gratis, mamy idealny kurs dla ciebie: Jak się zachować, denominacji charyzmatycznej przywództwo. Może jesteś już szefem, ale nie nieważne, czy jesteś dobrym przywódcą?, Ci boją się lub szanują cię twoi podwładni? Spójrzmy na niektóre z najważniejszych rzeczy, aby pamiętać w zarządzaniu zespołem, zorientowanych, jak już powiedzieliśmy, w wynikach.

Osób i jego wartość

Czy jest to grupa sportowców, pracowników działu lub grupy uczniów, łatwiejsze w każdej grupie, jest dość różnorodnej. Oznacza to, że mało. Tak samo, jak nie próbujesz wszystkich swoich przyjaciół, tak, nie można traktować wszystkich pracowników, uczniów lub pracowników, tak. Jak już wiesz doskonale każda z osób należących do grupy, które powinny rządzić? Jest to pierwsza z zadań. Nie musisz rozwiązać wszystkie problemy za jednym zamachem, ale jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania dáte myśli, że coś trzeba zmienić, aby komunikować się z nimi. Co prowadzi nas do drugiego punktu ważne.

Komunikacja i dostępność, to jest podstawowy komputer musi mieć jasne, że może i że musi z tobą porozmawiać. Nie wierzysz, filtry niepotrzebne porozmawiaj z nimi bezpośrednio. Powiedz mu to wszystko, co można powiedzieć i informuje rozwiązania, odpowiednio, coméntalas z nimi i daje wyjaśnienia, które można dać w każdej chwili. Słuchać-to dobrze, ale niewiele można zrobić, aby zmienić rzeczy. Dla conocerles-to najważniejsze, że kontakt z nimi, i że związek będzie dwustronnego. Nie można udawać, że oni zwracają się do ciebie, jeśli nie robi się w nich.

Na co więc należy wiedzieć pracowników, z którymi pracujesz? Po pierwsze dlatego, że przez ludzi, a nie maszyn. Chociaż maszyny mają wiele jaśniejszy i przeczytaj dobrze instrukcję, zanim ich używać i robią przypadku, gdy w konserwacji, które powinny. Zamiast tego staramy się na wszystkich pracowników, tak i czekamy na samym wyjściu z nich wszystkich.