Czy łatwo wytrzymać kolegów z pracy?

Zachować dobre stosunki z kolegami ważne dla tworzenia środowiska pozytywnym i motywującym. Niemniej jednak, w wielu przypadkach nie da się uniknąć kontaktu z kolegami problematyczne. Przedsiębiorstwa, z reguły, zebrać wszystkie typ ludzi, którzy nieuchronnie znacznie mrvideosdesexo trudniej uchwytne. Choć lepiej tego uniknąć najbardziej kontrowersyjnych i starają się odpowiadać na mniejszą ilość zadań, możliwych z nimi, pracownicy nienawidzą, ventajistas lub ba są obecne zawsze, i trzeba znać ich leczyć.

Pracownik zadowolony, jest to o wiele bardziej wydajne niż jeden, co jest nie tak–Analizuje swoje nawyki i usuwa szkodliwe. Powołując się na to, że diabeł jest w szczegółach, wiele rzeczy, które szkodzą naszemu dobru w ciągu dnia są związane z tym zachowania, które wykonujemy nieświadomie, i że w wielu przypadkach nas rani nieświadomie mr porno gratis. Chris Bárez-Brown sugeruje, że, na przykład, będziemy brali przykład z kawy, które podejmujemy w ciągu dnia (i można umówić się bardziej nerwowe niż my), w którym mamy dostać się do pracy (czy transport publiczny, samochodem, pieszo?) i gdzie jemy (jak w restauracji, w domu z rodziną?). Może zmienić te przyzwyczajenia zmienić nasz nastrój.

  • NIE WYKLUCZYĆ PRACĘ NA KOMPUTERZE: Możesz nie tylko dowiedzieć się, na przykład, dobrzy specjaliści, złe koledzy uczą się lekcje. Niemniej jednak, zawsze preferuje swoją wydajność i grupy. W przypadku, gdy praca na komputerze nie przynosi owoców, szuka innych alternatyw wewnątrz lub na zewnątrz firmy, np. telepraca.

  • STARAJ SIĘ NIE BYĆ BLISKO Z KOLEGAMI, KONFLIKTY CAŁY CZAS: Ogranicz się na obiad z nimi lub napić się kawy.Być może problem nie leży w ich związek, ale ile czasu spędzasz w ich pobliżu.

  • JEŚLI SĄSIAD JEST W PRZYPADKU KONFLIKTU Z PRZEŁOŻONYMI: Negocjuje zmiany działu dla ciebie i dla twojego kolegi. Stara, że współdziałanie nie jest szkodliwe dla celów pracy lub zużycia i głośniki komputera.

  • JEŚLI CONCIBES SWOJEGO PARTNERA JAK WROGA, UWAŻA, ŻE ZDROWA KONKURENCJA JEST OWOCNA: Zdrowa konkurencja przyczyni się do poprawy i optymalizacji pracy.Jednak zwraca uwagę na to, że nie skup się na swoich zawodowych sukcesów.

Praca nie obfituje, szanse wspiąć się za każdym razem są coraz młodsi i wynagrodzenia nie żyją, że jego najlepszy czas. W tym kontekście, wiele ludzie są zmuszeni trzymać się za tytuł, który w innych okolicznościach, oni by chcieli bez podgląd decydujący blok. Zły środowisku pracy, problemy z przełożonymi lub współpracownikami, niskie wynagrodzenie lub dzień pracy, niekończące się, jak zwykle, niektóre z głównych czynników określających czas, aby znaleźć problemy w firmie. W innych przypadkach, przyjąć stanowisko, które nie spełniają naszych oczekiwań wyższych jest to nieuniknione, podczas gdy w większości wyścigów, w pierwszych latach wymagają poświęcenia więcej, co pozwoli nam później korzystać z niektórych przywilejów.

Jak w wielu przypadkach, jak dla innych, dość obszerna literatura powstała na celu dać wskazówki dla tych pracowników, którzy wiedząc, że nie mogą opuścić swoje miejsce pracy, tak jest w ręku ich zmienić swoje położenie, w to samo, jak pojawiają się w firmie poprawić swoje relacje z innymi, jak walka z problemami codziennie bardziej pozytywnie. Między małymi taktyki, które możemy podjąć, aby poradzić sobie z sytuacją, cały czas można znaleźć następujące.